Vítejte v Apartmánech Antonínov

Dlouho jsme na tom pracovali, ale už je hotovo. Kompletně jsme pro Vás zrekonstruovali přízemí našeho domu tak, aby Vám co nejvíce vyhovovalo. V rámci rekonstrukce jsme čerpali z bohatých zkušeností s ubytováním na našich dovolených, kdy naším cílem bylo vychytat všechny slabiny, se kterými jsme se potkali. Jak se nám to podařilo, si můžete prohlédnout ve Fotogalerii, ale ideálně osobně. Jste u nás vítáni.

Objekt nabízí dva apartmány, tedy příjemné soukromí a klid, který jistě řada z Vás uvítá. V budově najdete také velkou společenskou místnost se stoly a vybaveným dětským koutkem. Místnost je ideální třeba pro setkání více rodin či přátel, kteří však vítají pro své pohodlí ubytování v jednotlivých apartmánech.

Dům se nachází na pozemku o velikosti 16 000 m2, který můžete plně využít. V zimě Vám nabídne kopec na bobování, v létě rozhled do okolí i možnost menšího houbaření (kam za větším houbařením rádi poradíme). Na zahradě najdete kryté posezení pod pergolou, ohniště s připraveným dřevem, gril včetně uhlí, dětské hřiště s klouzačkou a houpačkami, trampolínu a nadzemní bazén. V prostorné kolárně/lyžárně najdete pingpongový stůl a šipky. Vjezd na pozemek je bezproblémový – z hlavní silnice. Na domě se nachází nabíjecí stanice pro elektroautomobily.

A proč zrovna Antonínov a Josefův Důl? Pro nás je to srdeční záležitost spojená s dětstvím. Věříme, že Vy si toto místo také zamilujete. Příroda, která městečko obklopuje, je zkrátka překrásná. Míst, která můžete navštívit pěšky, na kole či běžkách, je nespočet. Nevíte, kam vyrazit? Podívejte se do sekce Zajímavosti v okolí.